Ntowers’tan Daire Alanlar Çifte Kazanç Sağladı

Özyurtlar İnşaat tarafından Beylikdüzü’nde yapımı devam eden Ntowers’tan ev alanlar yüzde 100 kar etti. Proje ilk satışa çıktığında 57 bin lira olan 1+1 dairelerin fiyatı şuanda 119 bin lira. 87 bin liradan satışa sunulan 2+1 dairelerse şuanda 169 bin liraya alıcı buluyor.

Özyurtlar İnşaat

İnşaat sektöründe 21 yılı geride bırakmanın gururunu yaşayan Özyurtlar İnşaat, çok kazandıran projelere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda Gardencity 3 ve Ntepe’yi sahiplerine teslim eden, bir taraftan da Özyurtlar Residence’ın yapımına başlayan Özyurtlar İnşaat, şimdi de Ntowers’tan ev alanlara tapularını vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Beylikdüzü’nde inşaa edilen Ntowers’tan ev alanların iki kere kazandığını belirten Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, “Bir kere İstanbul’un en hızlı prim potansiyeline sahip yerlerinden birinde uygun fiyatlarla ev sahibi oldular. İkinci olarak da dairelerinin fiyatı ilk satışa çıktığımız günden bu yana yüzde 80’den fazla kazanç sağladı. Hatta dairelerini kampanyadan alanların kazancı yüzde 100’ü geçti ” dedi.
Ntowers’ı 2010 yılı mayıs ayında satışa sunduklarında 1+1 daireyi 57 bin liradan, 2+1 daireyi ise 87 bin liradan sattıklarını ifade eden Tamer Özyurt, “Şuanda 1+1 daireler 119 bin liradan, 2+1 daireler ise 169 bin liradan satılıyor. Sağlanan kazançsa yüzde 94 ile yüzde 108 arasında değişiyor” diye konuştu.

85 daire kaldı
Sadece 85 dairenin kaldığı Ntowers projesi hakkında bilgi veren Tamer Özyurt şunları söyledi:
“Beylikdüzü’nün en merkezi noktalarından birinde yer alan Ntowers mükemmel konumuyla dikkat çekiyor. Ntowers’da açık ve kapalı otoparklar, tenis kortu, basketbol sahası, yüzme havuzu, güneşlenme terasları bulunuyor. Proje 150 bin metrekarelik Şehitler Parkı ve 100 bin metrekarelik Gaziler Parkı’nın hemen yanında yer alıyor. Parklar, toplam 250 bin metrekarelik bir alanı kapsıyor. “

Ntepe’de yüzler gülüyor
Özyurtlar İnşaat’ın tüm projelerinin yüksek prim potansiyeline sahip olduğunu dile getiren Tamer Özyurt, “Geçtiğimiz aylarda Ntepe projemizin teslimini yaptık. 400 konutun yanı sıra, 40 ofis, 40 adet de dükkandan oluşan proje hala çok büyük ilgi görüyor. Kiralık ya da satılık yer isteyenlerin sayısı çok fazla. Ancak daire ve dükkan sahipleri o kadar memnunki kiralık dahi yer yok” açıklamasında bulundu.

Nmerkez’in yüzde 80’i satıldı
Esenyurt’ta inşaa edilen Nmerkez projeleri hakkında da bilgi veren Özyurt sözlerine şöyle devam etti:
“Nmerkez de konutların yüzde 80’i kısa sürede satıldı. 15 ay önce ilk satışa sunduğumuzda Nmerkez’den daire alanlar şuana kadar yüzde 80 kar etti. Nmerkez’de kalan son daireler de uygun fiyata satılıyor. Şuanda 1+1’lerin fiyatı 119 bin lira, 2+1 dairelerinse 199 bin lira.”

Özyurtlar Residence’da sıra var
Son projeleri Özyurtlar Residence’ı da anlatan Tamer Özyurt, “Ekim ayında satışa sunduğumuz Özyurtlar Residence o kadar büyük ilgi gördü ki kısa sürede 459 dairenin tamamı tükendi. Buna rağmen “Satın aldığı dairesinden vazgeçen olur mu?” diyerek hala sırada bekleyenler var. Bu da bizi yeni projelere başlama konusunda yüreklendiriyor” diyerek sözlerini tamamladı.