Filli Boya’dan Çok Konuşulan Reklam Müziği

Filli Boya, son reklam filmi “Hayattan Rengi Alın, Geri Neyi Kalır ki?” müziğini indirme fırsatı sunuyor. Son reklam kampanyası “Hayattan Rengi Alın, Geri Neyi Kalır ki?” yayına girer girmez sosyal medyada en çok konuşulan boya markası olan Filli Boya, kısa sürede binlerce kullanıcıdan olumlu yorumlar aldığı reklam müziğini indirme fırsatı sunuyor.

Hayattan Rengi Alın Reklem MüziğiFilli Boya’nın yeni reklam filminde, Buğra Gülsoy, Selçuk Yöntem, Zerrin Tekindor, Tülin Şahin, Gupse Özay gibi ünlü isimler yer alıyor. 5 ayrı versiyonda çekilen ve Fahir Atakoğlu’nun piyano performansı eşliğinde her ünlünün ayrı ayrı filmin cıngılını seslendirdiği karelerden de sempatik ve eğlenceli bir reklam filmi ortaya çıkıyor. Size de bu reklam cıngılını indirmek kalıyor.

İndirmek İçin tıklayın

Filli Boya hakkında

Kurulduğu 1988 yılından beri inşaat malzemeleri sektörünün lideri olan Betek A.Ş., 1993 yılında inşaat boyları alanında Avrupa’nın en büyük boya markası Caparol ile teknolojik işbirliği yaparak, ‘’Filli Boya’’ markası adı altında Avrupa’nın teknolojik zenginliğini Türkiye’ye taşıdı. Filli Boya; yüksek teknolojiye sahip 152.000 m2’lik modern tesislerinde 1000’i aşkın profesyonel çalışanıyla faaliyet gösteriyor. Yıllık 348 bin ton üretim kapasitesiyle her üründe AB’nin büyük önem verdiği çevre koruma ve çevre sağlığını dikkate alarak, AB Boya Standartlarında üretim yapıyor. Avrupalı bir ortakla üretime geçen ilk Türk boya şirketi olan ‘’Filli Boya’’, sektörüne ilk yabancı sermaye girişini de sağlamıştır. Bugüne kadar Türk boya sektöründe henüz bilinmeyen ürünleri piyasaya sunarak; “kaliteli üretim yapan, öncü ve yenilikçi marka” kimliği kazanan ‘’Filli Boya’’, sanayide örnek gösterilen biçimde, bilinen en kısa sürede boya sektörünün en güçlü firması olmuş, 2001 itibariyle boya sektöründe pazar liderliğini yakalamıştır.