Çocuklar Önce ArenaPark’a Sonra Okula Gidecek

ArenaPark, “Çocuklar önce ArenaPark’a sonra okula” adını taşıyan kampanyasıyla okul alışverişine çıkan ailelerin ve çocukların hayatını kolaylaştırıyor. Kampanya kapsamında 25 liralık alışveriş yapana okul klasörü ve hikaye kitabı, 50 liralık alışveriş yapana da kırtasiye seti hediye ediliyor.

arenapark_okul

Okul alışverişi için ArenaPark’a gelenler birbirinden ünlü markaların indirimlerinden yararlanırken çeşitli hediyelerin de sahibi oluyor. Çocukların ve ailelerin okul heyecanına ortak olan ArenaPark, okula dönüş kampanyası düzenledi. 9-15 Eylül tarihleri arasında geçerli olacak “Çocuklar önce ArenaPark’a sonra okula” adını taşıyan kampanyaya katılmak için Trend Card’ı kullanarak alışveriş yapmak gerekiyor.

İsteyene kitap, isteyene kırtasiye ürünü Kampanya kapsamında Trend Card’ı kullanarak ArenaPark’tan aynı gün içerisinde 25 lira alışveriş yapan ziyaretçilere okul klasörü veya hikaye kitabı hediye ediliyor. 50 liralık alışveriş yapan ArenaPark ziyaretçileriyse kalem, defter, silgi, kalemlik, cetvel ve kalemtıraştan oluşan özel kırtasiye setinin sahibi oluyor.