Çırağan Palace Kempinski İstanbul’a Ödül Yağmuru

Condé Nast Traveller Rusya’nın ilk Okur Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Yabancı Şehir Oteli” ve Fodor’un “En İyi 100 Otel Ödülü”, otelin yeni ödülleri oldu. Çırağan Palace Kempinski İstanbul her yıl birbirinden prestijli dergilerin okurları ve editörleri tarafından dünyanın en iyi otellerinden biri olarak seçiliyor. Otel, 2012’de, birbiri ardına aldığı ödüllerle rekora doğru giderken iki yeni ödül sahibi daha oldu. 

Dünyanın en önemli seyahat dergilerinden Condé Nast Traveller Rusya’nın bu yıl ilk defa düzenlediği  “Okur Seyahat Ödülleri”nde Rus okurlar, oteli, “En İyi Yabancı Şehir Oteli” kategorisinde ilk 5’e soktu. Okurlar, geçtiğimiz 12 ay boyunca ziyaret ettikleri yerleri 23 Ağustos’tan 12 Kasım’a dek bizzat oylayarak Çırağan Palace Kempinsi İstanbul’un servis mükemmeliyetini birinci elden tasdiklemiş oldular.   

Diğer ödül is Amerika Birleşik Devletleri’nden; seyahat rehberlerinin önde gelen markalarından Fodor’s, Çırağan Palace Kempnski Istanbul’u, “Asil Şecere” kategorisinde 2012 Fodor’un En İyi 100 Otel Ödülü’ne layık gördü. Dünyanın dört bir yanındaki Fodor editor ve katkıda bulunan editörleri Çırağan Palace Kempinski İstanbul’u 4,000 aday arasından, stili, mükemmel servisi ve misafirlerine sunduğu eşsiz deneyimi için seçti.

Çırağan Palace Kempinski Istanbul’un Genel Müdürü Ralph Radtke, “2012, her yıl aldığımız ödüllerin sayısının normalden de çok olduğu bir yıl oldu. Misafir memnuniyetini artırmak ve misafirlerimize unutulmaz bir deneyim yaratmak için 700 kişilik bir ekip olarak daima çalışıyoruz.  Misafirlerimizin bunu takdir etmesi bizi çok mutlu ediyor”, dedi.

Çırağan Palace Kempinski İstanbul’un 2012’de aldığı ödüller ve girdiği listeler arasında Travel + Leisure’un “Dünyanın En İyi 500 Oteli”; Condé Nast Traveler Amerika’nın “2012 Altın Listesi”; Condé Nast Traveler Amerika’nın “Okur Seyahat Ödülleri”nde genel sıralamada “Dünyanın En İyi 100 Oteli” ve Doğu Avrupa Otelleri kategorisinin “En İyi Otelleri” ödülleri ile Condé Nast Traveller İngiltere’nin Okur Seyahat Ödülleri’nde “En İyi Denizaşırı İş Oteli” ödülü bulunuyor.